Компания Eco21

Чистая энергия

и технологии будущего

уже сегодня

Обратный звонок
ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ - И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Спасибо, Ваша заявка принята.
В ближайшее время наш менеджер свяжется с Вами.

6-ступенчатая cистема обратного осмоса Голубая Лагуна 5, FRO5JGM

5034грн
Есть в наличии
Код: 2426

Доставка

Доставка заказов, оформленных в интернет-магазине, осуществляется транспортной компанией “Новая почта”. Адреса ближайших к Вам отделений для получения грузов, их график работы, а также условия осуществления курьерской доставки можно посмотреть на сайте компании “Новая почта”

По согласованию, возможна доставка другими перевозчиками.

 

Прием заказов

Минимальный заказ в интернет-магазине составляет  300 гривень.

Оформление заказа через корзину осуществляется круглосуточно. Оформление заказов по телефонам осуществляется с понедельника по пятницу с 8:00 до 17:00. Заказы, поступившие в выходные или праздничные дни, оформляются в течении первого рабочего дня, следующего за выходными.

Заказы, оправляются на следующий день, после оформления заказа .

Срок гарантии на каждый вид продукции указан на упаковке или в технических характеристиках товара

 

Быстрый заказ
Количество:
-+
Цена: UAH
Сумма: UAH

Быстрый заказ
Заказ успешно отправлен

Фільтр Aquafilter FRO5JGM (RX-RO6-75/RX65155516) Блакитна Лагуна 5 призначається для отримання питної води високої якості. Метод зворотного осмосу є основою цього фільтра, за допомогою якого вода досягає максимального ступеня очищення. В результаті з будь-якої води ви можете отримати воду для пиття. Для правильної роботи фільтру потрібно своєчасна заміна фільтруючих матеріалів в в основному кожні пів року.

На одній сторінці зібрані всі фільтри зі зворотним осмосом серії Блакитна Лагуна.

Фільтр для очистки води Aquafilter FRO5JGM Блакитна Лагуна 5 має міцний полімерний корпус, що немало важливо для тривалої експлуатації. У комплекті фільтра включається все необхідне для стандартної установки - накопичувальний бачок, фітинги, додатковий кран, трубки, набір картриджів, трійник для врізки в трубу холодної води.

Колби виготовлені за міжнародними стандартами, для обслуговування фільтра можна використовувати картриджі різних постачальників, які вважаєте за кращими.

Картриджі FCPS5, FCPS20, FCCBL, AICRO, мембрана TFC75, краник FXFCH4, фітинги білий JG 1/2"це фільтр з шістьма ступенями очищення.

система має унікальний дизайн і форму фільтруючих елементів, що впливає на зручність їх заміни. У цьому випадку змінюється колба з картриджем дуже швидко. В даному фільтрі забезпечений максимальний комфорт при використанні і сервісному обслуговуванні.

Особливості фільтру:

Особливістю фільтрів зворотного осмосу, представленого в фільтрі Aquafilter FRO5JGM Блакитна Лагуна 5 в тому, що вода на мембрані розділяється на 2 потоку - одна очищена (10-30%) і брудна, концентрат (70-90% всієї води), т. е. для отримання 10 літрів очищеної води приблизно на фільтр має надходити 100 літрів.

Так само для тривалої роботи фільтра потрібно тиск в діапазоні від 3 - 5 атм. При низькому тиск рекомендовано встановити насос підвищує тиск. А якщо тиск вище 5 атм.,

Минералізатор Да
Количество ступеней очистки шість
Країна виробник Польща, Євросоюз
Тип універсальні картриджі
Габарити (ВхШхГ), мм 400 х 140 х 390
Продуктивність 280 л/сут
Бренд Aquafilter
Габарити бака (ВхШ) 350*230
Об'єм бака, л 9
Товар добавлен в корзину